27. KT 2013

04.07.2013 22:50

 

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

tak jsem tak trochu přešla na prázdninový režim - ne že bych snad momentálně polevila v aktivitách (věnuji se především korekturám Kryona a poslechům nových audio záznamů - a to dost intenzivně), ale spíše zvolňuji v počtu příspěvků. Je to jednak proto, že mi připadá opravdu důležité čím dál míň věcí - tedy pokud jde o poselství a články. Spousta věcí se jakoby opakuje, hodně je tak nějak "opravdových" jen částečně nebo jim něco chybí... jakási jiskra, důvod, proč bych si řekla: "Jo, to je ono! To chci šířit dál...!" Je stále méně věcí, které by mi stály za to, abych jim věnovala svůj čas, když ho můžu využít tisícem jiných způsobů. No a protože obzvláště letos po té dlouhé zimě a dlouhém období dešťů se na nás počasí opět trochu usmívá, o to vzácnější je čas strávený venku. A tak nechci ani vás poutat k počítači na zbytečně dlouhou dobu. A v tom duchu budou i dnešní příspěvky:


1) Přidali jsme 4 témata do série Kryonových Otázek a odpovědí s názvem Člověk - Stavy Bytí a vývoj. Jelikož bylo otázek v tomto oddíle opravdu hodně, rozdělili jsme je do několika zásilek. V této najdete odpovědi na 4 témata: 11:11 a Harmonická Konvergence; 144.000; Andělé, Lemuřané, Pracovníci Světla a Staré Duše a Člověk.

2) Také jsem dnes dokončila korektury přeložených Kryonových channelingů z roku 2010.

3) No a do třetice jeden můj článek O jídle. Nevím, zda je tak zásadní, aby "stál za to" i vám, ale cítila jsem, že jej mám napsat, tak snad to pro vás také k něčemu bude. Každopádně pro mne mělo smysl tomu ten čas věnovat a ujasnit si to :-).

 

Přeji vám nádherný prodloužený víkend a začátek prázdnin...

 

S Láskou,

 

 

M.

 

P.S.: Pro vás i pro sebe přidávám dvě "dovolenková fota" z FB stránek Interesting places - hrozně moc bych chtěla vyrazit k moři, ale nevím, kdy se mi to poštěstí. Tak cestuji alespoň virtuálně a ve svých snech a představách...