2012 je tu

02.01.2012 19:19

 

Dozvuky oslav pomalu ustávají a rok, na který jsme tak dlouho čekali je tu. Co nám přinese? Uvidíme. Ještě se k tomuto tématu vrátím v některém z příštích článků. Pro zatím mám od vás několik poselství, názorů a článků. Vybírala jsem z veliké hromady ty, které se mnou nejlépe souzněly. Třeba budou i s vámi... A že je toho opravdu hodně.

 

1) Na začátek nesmí chybět Mistr Hilarion. Posílám mu velikou pusu. A díky Lence za její překlad. Možná jste si všimli (a možná ne), že každý týden po webech i FB kolují dva překlady. Dávám přednost Lenčinému, i když to někdy znamená chvíli si na něj počkat (a pak ještě na to, až se k tomu dostanu já :-D). Její energie se mnou více souzní.

2) Další dvě poselství jsou od Kryona. Chvilku si "poležela" v šuplíku na ten správný okamžik - na TEĎ. Obě vřele doporučuji!!! Prvním z nich je článek nazvaný O channelingu - zde Kryon a Lee nabízejí něco jako návod jak poznat opravdové poselství od Boha, ale i spoustu dalších zajímavých informací - je tam však jedna část, u které je dobré uvědomit si, že je channeling tuším z přelomu roku 2007 a 2008 (skvěle přeložila Martina Mangová)... No a jak si můžete přečíst v dalším (tentokrát krátkém) poselství 3 fáze Přechodu, tímto rokem uzavíráme druhou fázi a tudíž se některé věci opět proměnily...

3) Třetím "přispěvatelem" je dnes Arin a její Předpověď na rok 2012. Také zajímavá a stojí za přečtení.

4) Zaujal mne i krátký, ale výstižný článek od An na stránkách Poselství ohně - s názvem Odevzdávám a přijímám.

 

Další příspěvky jsou už opravdu kratičké:

5) Modlitba za svobodu v podání Jaroslava Duška (cca 3-minutový poslech).

6) Dvě písničky pro odlehčení a pohodu - Jednota (Jana Kratochvílová) a Medley (André Riéu).

7) Tři FB moudra k zamyšlení a žití - ty jsem umístila hned na titulní stránku, protože stojí za to, abychom si je pravidelně připomínali.

 

No a ještě přání do tohoto roku - ať je rokem splněných přání, rokem pravdivosti a rokem žití naší podstaty - nezapomínejme, že to všechno ale záleží na nás!!! Na každém z nás. A jak říká Ahmed: "Nepotřebuji slavit Nový rok. Každé ráno začíná nový den. Každá vteřina může být novým začátkem. (New day, new way.)"

 

S Láskou,

 

 

Vaše Posvátné Srdce M.