2.KT 2013

07.01.2013 20:23

 

Krásný začátek nového týdne, milovaná Posvátná Srdce,

 

 

dnes nemám žádný egyptský příspěvek, ale tuhle fotku už jsem si několik týdnů schovávala na ten správný okamžik a dneska jsem na ní prostě měla náladu. Tak možná má co říct prostě sama o sobě... Jé, mimochodem, včera - 06.01., tedy na Tři krále - se slavily Ježíšovy "narozeniny" - mj. i v Egyptě. To, že se Ježíš - Jeshua nenarodil ani o Vánocích (24.12.) ani v roce 0, je už myslím všeobecně známým "veřejným tajemstvím". O skutečném datu se ale vedou stále debaty. Edgar Cayce (spící prorok) říká, že to bylo právě 6.ledna a že až později církevní hodnostáři tuto událost posunuli, aby to spojili s pohanskými oslavami, které chtěli takto "překrýt". Zdá se, že si v Egyptě leccos pamatují... jakby ne, když zde Jeshua strávil několik let výuky a byl zde zasvěcen. A traduje se, že se sem vrátil i s Marií Magdalenou po svém "zmrtvýchvstání"... to už jsou ale takové šuškandy. Každopádně zde našel útočiště, školu i další domov. A zde se také nejrychleji uchytilo křesťanství. Koneckonců "koptové" byl původní výraz pro Egypťany a oni byli v dobách Ježíše všichni křesťané. Teprve později se objevil další prorok, který předával stejná poselství lásky, ale tak, aby byla srozumitelná pro arabské národy a musel jim přidat i určitá pravidla, protože v tu dobu byli dost divocí... no a jak se Arabové přesunuli do Egypta, přinesli sem i islámské vyznání. To však respektuje všechny předchozí proroky (židovské i křesťanské). Jenže Mohamed jim je bližší, protože je "jejich / z nich"... Áááá, tak přeci jen jsem přidala něco egyptského :-D. Tak to ale pro dnešek stačí. Jdeme dál...

 

Ani dnes nečekejte na "startovní" pozici žádné velké překvapení. Tedy překvapení v obsazení. Začínáme tradičně Hilarionem, i když malinko netradičním (obsahem).

 

Původně jsem chtěla přidat ještě jedno poselství od několika bytostí o tom, co teď probíhá, ale něco mě zastavilo a povídá "to": "Proč by vám měl někdo povídat o tom, co se děje? Vždyť to přeci víte. A jestli si nejste jistí, obraťte se dovnitř... Trénujte..." Já to vnímám jako takový "stav-nestav", "obutá-neobutá"... "nic se neděje - děje se toho hrozně moc (pod povrchem)", "nic se nedaří - daří se vše skvěle (opět pod povrchem)", "všechno je špatně (někdy skoro až na h....) - všechno je jak má být (osobní filosofie)"... Tak hledám rovnováhu a snažím se přesunout neprojevené do projeveného, neviditelné do viditelného. Momentálně dobrý. Ještě před hodinou a půl nic moc. :-)). A jak se máte vy?
 

No ale aby to dnes nebylo takové prázdné, mám pro vás skvělé poselství - předpověď od Ality Zaurak. A pokud si vzpomínáte na její předpovědi na rok 2011 (Rok lásky) a 2012 (Rok pochopení), tak víte, že to od ní vždy sedí. No, tak je, zdá se, na co se těšit, ale chce to vrátit se ke zdravému selskému rozumu a začít s ním opět pracovat. Což jenom vítám, také to tak cítím a snažím se. Ale teď už tedy slíbený článek - Uvolněte se prosím, rok 13 začíná (Rok Luny, Rok Iracionálna a Zázraků, Rok Smrti a Transformace, Rok Prozření). Jak vidno, není toho málo... :-)

 

No a na závěr, ale v neposlední řadě :-), přidávám opět jednoho Kryona. Jedná se o poselství, které jsem zde již dříve zveřejnila, ale tentokrát je přeloženo do češtiny. A stojí za přečtení. Nese název Mřížka a DNA a Kryon mj. hovoří o Astrologické energii, Karmě, Životních Lekcích, Mřížce a změně DNA - nabízí nové pohledy na to vše.... A nově dívat bychom se měli naučit na vše, co nás obklopuje. Nejsme-li spokojeni se současnými výsledky, chce to změnu perspektivy a také změnu v činech. Staré pohledy, staré činy, staré výsledky...

 

No, tak ještě závěrečný obrázek s velmi zajímavým mottem:

 

a už vám přeji dobrou noc či krásný den. Jdu tvořit dál.

 

S Láskou,

 

 

 

Vaše Posvátné Srdce M.