19.KT 2013

06.05.2013 23:01

Milovaná Posvátná Srdce,

 

 

pro tento týden toho mám pro vás o trochu víc než minule.

1) Začneme ovšem s tradičním Mistrem Hilarionem. Určitě ho nevynechejte - dobrých zpráv je myslím zapotřebí... a on je pro nás má.

2) Další sekci věnuji Kryonovi. Jemu jsem se teď věnovala hodně, ale prozatím přidám informace pouze o tom, co je již hotovo. Je to v první řadě třetí lekce z Příručky Pracovníka Světla s názvem: Esoterika na maximum. S ní souvisí další poselství, na které najdete odkaz uvnitř tohoto channelingu, a které se jmenuje Fyzika a věda. Protože by toho ale mohlo být moc najednou, připomeneme ho ještě příště. Tato dvě poselství patří k sobě - jsou přijata těsně po sobě a vzájemně se vyvažují - extrémní esoterika a extrémní věda...

Obě tato Kryonova poselství byla přeložena již dříve, ale jedno jsem z velké části přeložila znovu a u jednoho prováděla korektury. A když už jsem je prováděla u těchto dvou, pustila jsem se i do ostatních starších channelingů. Jde totiž o to, že u některých dřívějších překladů nám chyběly informace a hlubší pochopení, případně jsme neměli "zažitou terminologii" - no a nebo je překládal někdo, kdo to dělal s velikou láskou, ovšem angličtina nebyla jeho/její "šálek kávy" a tak se mohlo stát, že některé věci nebyly úplně srozumitelné a nebo v nich byly docela zásadní chyby. A tak jsem se to rozhodla uvést na pravou míru. Jakmile provedu korektury, dám o tom informaci vždy na FB stránky Posvátné Srdce (viz album Kryon - úryvky z channelingů). A na Kryonově českém webu poznáte channelingy po korektuře tak, že je nahoře (jako první či druhý obrázek) umístěno Kryonovo logo. Týká se to některých channelingů mezi lety 2007 (na tom právě pracuji) a 2011. Ostatní jsou již po korekturách.

Můžu říct, že pro mě bylo velmi zajímavé se do těchto informací znovu ponořit a mohu to jen doporučit i vám...

V průběhu minulého týdne jsme také na Kryon-web přidávali Kryonovy dubnové Monday Marshmallow Messages (návštěvníci FB stránek je již znají).

3) Dále je tu ještě pěkný a zajímavý článek od Jennifer Hoffman - Energie v květnu 2013.

4) A rozloučím se nejnovějším videem od Teal Scott s názvem Sebeláska - Velká zkratka k osvícení (anglicky se slovenskými titulky). (Teal toto video zveřejnila v sobotu a tak musím pochválit překladatele, protože její videa překládá skutečně velmi rychle.)

 

A to je pro dnešek vše. 

 

Přeji vám nádherný týden plný lásky - ve všech jejích podobách...,

 

 

Vaše Posvátné Srdce M.