17. 10. 10 – Vyšehrad - Setkání v Srdcích – další poznámky

12.10.2010 19:33

Naše společné setkání na Vyšehradě už dostává daleko jasnější obrysy:

Společně se naladíme na sebe navzájem, na místa, kde se ukotvování bude konat a provedeme očistu všech energií a případných neharmonických vztahů mezi účastníky (inkarnovanými i průvodci a ochránci). Vlastně společně 9. bránu 11:11 odemkneme. Proto by bylo výborné, aby se z každé skupiny zúčastnil alespoň někdo. Lépe se nám tak bude „propojovat“. Jinak samozřejmě přečteme seznam všech skupin z Čech i Slovenska. Osobní setkání ale bude účinnější. A navíc mám pocit, že to bude opravdu moc milé setkání. Vyzkoušíme si některé tance a rituály (GO, výměnu strážců, mudry) a vzájemnou spolupráci jako Jedna Bytost v akci. Žádný z rituálů není povinný, ale všechny jsou rozhodně účinné. A třeba právě u muder máme pocit, že pokud je použijeme na Vyšehradě, bude to stačit a nebudete je muset (ale můžete) použít na vlastním ukotvování 25. října. Pokud na Vyšehrad nemůžete přijet všichni, bylo by dobré, abyste udělali buď takové mezisetkání vlastní skupiny nebo společně alespoň jiným způsobem probrali detaily ukotvování, jak je cítíte - co ano, co ne - aby pak vše proběhlo hladce.

 

Zde je ještě několik bodů k tomuto workshopu:

 

1) Nezapomeňte poslat přihlášku!!! Kapacita prostoru je omezená. Pokud se přihlásíte na poslední chvíli, je možné poplatek zaplatit na místě. Do přihlášky uveďte jméno a příjmení, datum narození a místo, kde se budete účastnit ukotvování, případně telefonní číslo. Je to kvůli lepší přehlednosti plateb i přihlášených účastníků. Tuto přihlášku odešlete nejlépe na e-mail: m.petrovicova@seznam.cz. (Pokud jste jí poslali mně nebo druhé Marušce, tak jsme je Mirce přeposlaly.)

2) Co s sebou? Blok a propisku na zápisky; tenkou deku (bude-li hezky, bude se hodit).

   Co na sebe? Něco pohodlného a teplého, ale raději vrstvené oblečení, abyste si mohli oblečení přizpůsobit počasí. Nezapomeňte si šátky v barvě živlů – vyberte si živel, který s vámi nejlépe „rezonuje“ (nemusí to být nutně dle znamení, ale může) nebo můžete zvolit i vícebarevný šátek, který znázorňuje hned několik živlů – klidně všechny čtyři.

   Co k jídlu? Na Vyšehradě je jedna restaurace naproti kostelu, kde je oběd poněkud nákladnější a nebo jedna hned vedle Starého purkrabství, která je cenově dostupnější, ale zase je tam poněkud skromnější výběr. Mirka zjistila, že tam mají několik druhů salátů, palačinky a asi i nějaké maso, pokud vás bude lákat. Klidně si oběd můžete vzít s sebou (já to udělám). Na oběd bude pauza asi tak hodinu cca mezi 14:00 a 15:00. Nezapomeňte si pití a čaj nebo kávu. Hrnečky s sebou!!! Konvice zkusíme zajistit. Mirka má při meditacích takový hezký zvyk – účastníci přinesou drobnější sušenky, müsli a podobně na „zobání“. To se pak různě rozdělí do společných mističek. Výborně to uzemňuje a nalaďuje. Tak pokud máte chuť, můžete také něco přinést. Plastové mističky přineseme.

3) Program. Nebudu se teď podrobně rozepisovat – necháme tomu trochu volný průběh, aby to celé mohlo „pracovat“ - ale jen tak pro předběžnou představu:

Velmi krátce se všichni představíme, společně „naladíme“ na sebe navzájem i na všechny průvodce – naše, brány i míst, kde budeme ukotvovat. Zmíníme a ukážeme si některé techniky a tance, které se „hlásí“ a které doporučuje i Solara a její tým. Společně také provedeme jednu delší meditaci k otevření brány a k ukotvování (venku). Ta teprve vzniká a nejspíš se dotvoří až na místě. Ke konci setkání bude prostor i pro případné otázky. Pouze jsme omezeni časovým limitem, kdy musíme vyklidit prostor purkrabství. Je toho poměrně dost, ale společně jistě vše zvládneme.

4) Několik dalších poznámek:

 a) Pro mimopražské – poblíž Vyšehradu se parkuje pouze na zvláštní povolení, takže doporučuji zvolit jinou dopravu než autem nebo auto nechat na okraji Prahy a zbytek vzít metrem či jinak. Na Karlově náměstí je sice placené parkoviště (40 Kč/hodina), ale maximálně na dvě hodiny. O dalším nevím.

b) Dohodnutý čas konání je od 10:00 do 17:00, ale klíče dostaneme již v 9:30. Zkuste přijít již před desátou. Budeme provádět očistu prostoru i očistu nás všech, také bude chvíli trvat než si „odškrtáme“ seznam a jistě se budeme chtít vzájemně pozdravit a také se v klidu nachystat a usadit, tak ať to všechno stihneme v klidu.

c) Setkáme se v budově Starého purkrabství, mapa je zde.

d) Ideální by bylo, kdybyste si s sebou vzali dobrou náladu!!! Ale pokud se to nepovede, nevadí. Nevyženeme vás. :-) Jen zkuste nechat všední starosti doma nebo je prostě „vyhodit“ cestou ;-). Berte to tak, že jedete na setkání s přáteli a svojí světelnou rodinou. Rodinou na kterou se těšíte a kterou máte rádi!!!

 

Tak snad jsem na nic nezapomněla. Pokud vás ještě něco zajímá, napište mi na můj e-mail nebo do „diskusního fóra“.

 

 

Těšíme se na vás VŠECHNY,

 

 

Maruška, Mirka, Maruška (jsme dvě) a vůbec celý tým