16. KT 2014

16.04.2014 13:30

Zdravím vás, milovaná Posvátná Srdce!

 

A přináším vás dnes dva krátké vzkazy a jedno (také nijak dlouhé) poselství.

Tím prvním vzkazem je poděkování ode mne. Jsem moc ráda, že "mne" prostřednictvím tohoto webu stále navštěvujete a pořád v tak hojném počtu, i když těch příspěvků už zdaleka není tolik jako dříve a i moje osobní články ubyly... Každou vaši návštěvu beru jako pozdrav od přítele, jako pohlazení... Jako byste říkali: "Posvátné Srdce je stále součástí mého života. Bez ohledu na to, zda je plné slov nebo ne. Některé věci přeci není důležité a ani možné vyslovit..." A přesně tak to beru i já. A tak se tu vždy zastavím a posílám vám pusu a pohlazení, i když zrovna nic nenapíšu... Takže přátelé, děkuji. Mám vás ráda. A nejsou to jen prázdná slova.

 

Druhý vzkaz je od Kryona: "Drazí, pamatujete si, jaké to je se hluboce zamilovat? Opravdu silně - láskou, která vám téměř bere dech, díky které téměř přestáváte jíst a dělat všechny ty "rozumné" věci? Chci, abyste se touto nádhernou a bláznivou láskou zamilovali sami do sebe. Opravdu tuto lásku prožívejte. Zapomeňte na prázdná slova a afirmace. Opravdu se milujte - se vším všudy. Brzy poznáte, jak nesmírně důležité to je a co všechno to způsobí ve vašich životech..."


A do třetice týdenní poselství od Mistra Hilariona. Minulý týden jsem ho nepřidávala, protože tam bylo hned několik věcí, které se mnou nesouzněly a vnímám je jinak, ale dnes mne opět potěšil a tak sdílím s vámi...

 

Přeji vám nádherný a láskyplný týden.

 

 

Ze Srdce M.